
Vești din lumea medicală, dar dintre cele cu care nimeni nu face bani, nimeni nu vinde nimic. Suntem într-o frenezie cu gripa asta, suntem într-o nebunie cu toate știrile care circulă, panica e la un pas de a ne exploda în față. Iar o mulțime de oameni disperați, care iau medicamente haotic, cu pumnul, care suprapopulează spitalele, golesc farmaciile și abuzează antibioticele nu ne va face sănătoși.



